فهرست

درباره من

سهراب رحيمي هستم فارغ التحصيل طراحي پارچه و لباس از دانشگاه هنر در سال ١٣٨٢ و چند سال به عنوان طراح در صنعت منسوجات خانگي كار كردم، بعد از آن به علت مشاهده بك گراند زندگي ام كه ويژگيهاي رهبري و مديريت داشت تصميم گرفتم كه در رشته مديريت درس بخوانم و به همين دليل در دوره هاي يكساله مديريت اجرايي سازمان مديريت صنعتي مشغول به تحصيل شدم و با توجه به اينكه اشتياق بالايي داشتم دوره مديريت اجرايي تكميلي را نيز شركت كردم.
آن زمان يادم هست كه بيشتر حقوقم را صرف پرداخت دوره هاي مديريت مي كردم تا اينكه از طرف سازمان مديريت صنعتي دعوت به شركت در دوره MBA شدم و دوره MBA را به اتمام رساندم . در سال ٨٧ شروع به توليد لباس هاي تبليغاتي ، پرسنلي و مشاغل كردم و بهترين پروژه آن زمان من توليد تي شرت هاي يقه دار سه دكمه خاص بود كه تمامي كارهاي آن را خودم انجام دادم و لباس هتل استقلال نيز پروژه اي بود كه بسيار از آن ياد گرفتم .به دليل اشتياق به تدريس از همان ترم ٣ دانشگاه شروع به تدريس طراحي و مباني هنرهاي تجسمي در جهاد دانشگاهي واحد كرج كردم كه تا همين الان تجربه هاي مختلفي از تدريس را داشته ام .با تلاشهايي كه انجام دادم مدير طراحي و سپس مدير توليد مجموعه هايي در صنعت پوشاك شدم كه تيراژ بسيار بالايي داشتند و تجربه خوبي از توليد انبوه پيدا كردم.يك تجربه فوق العاده براي من در سال ٩٠ اتفاق افتاد و آن تجربه رفتن به صنعت مواد غذايي و پخش آن بود كه مي توان گفت بهترين دانشگاه براي كسي بود كه در صنعت پوشاك مشغول به كار بود ، رقابت بسيار زياد برندهاي پخش و سعي مديران در تيم وورك و بهبود و نگاه سيستمي و مهندسي و مهمتر از همه نگاه بازاريابي محور ،بهترين ارمغان اين تغيير صنعت بود. با بازگشت به صنعت پوشاك و استفاده از تجربيات صنعت پخش و مواد غذايي ديدگاههاي بهتري پيدا كردم و راه حل هاي بهتري نسبت به قبل مي توانستم بدهم. با شركت در MBA FASHION آكادمي فشن استانبول در ايران كه بصورت فشرده برگزار شد تازه متوجه شدم كه هيچ چيزي در مورد مد و فشن نمي دانم ، بنابراين تا دو سال تمامي كلمات كليدي اين دوره را سرچ كردم و ياد گرفتم تا بيشتر از اين دوره را خوب بفهمم و تازه فهميدم كه يك برند يعني يك كسب و كار ٣٦٠ درجه . و با مباحث برندسازي برندهاي فشن و لاكچري فشن ها آشنا شدم ، به همين دليل تمايل داشتم تا عمق يادگيري از مباحث برندسازي رو بدونم و به شركت در دوره مديريت برندينگ در آكادمي برند ايران پرداختم و دريچه جديدي از برندسازي را ياد گرفتم.

0
سمینار ها و ایونت ها
0
تعداد مشتریان فعال
0
ساعت مشاوره
0
کلاس های برگزار شده

از شش سال پيش زمانهايي را براي مشاوره مديريت و مباحث توليد در صنعت پوشاك سپري كرده ام و تجربياتي در كنار برندهاي پوشاك داشته ام . از ٤ سال گذشته تمايلم به مشاوره  ماركتينگ بيشتر شده و در حال حاضر بيشتر در حيطه مشاوره ٣٦٠ درجه برندينگ مشغول به كار هستم .«معتقدم برندهای پوشاک ایران با دانش برندینگ و بر پایه هویت ایرانیشان می‌توانند در سطح جهانی خود را مطرح کنند.

لیست خدمات من برای کسب و کار های حوزه پوشاک

تماس با من

تلفن تماس : 09122786486

ایمیل : info@sohrabrahimi.com

درباره سهراب رحیمی

سهراب رحيمی هستم فارغ التحصيل طراحی پارچه و لباس از دانشگاه هنر در سال ١٣٨٢ و چند سال به عنوان طراح در صنعت منسوجات خانگی كار كردم، بعد از آن به علت مشاهده بك گراند زندگي ام كه ويژگيهای رهبری و مديريت داشت تصميم گرفتم كه در رشته مديريت درس بخوانم و به همين دليل در دوره هاي يكساله مديريت اجرايی سازمان مديريت صنعتی مشغول به تحصيل شدم و با توجه به اينكه اشتياق بالايی داشتم دوره مديريت اجرايی تكميلی را نيز شركت كردم .

تمامی حقوق این سایت برای سهراب رحیمی محفوط می باشد.

طراحی سایت توسط شرکت نما اندیشان روشن

X

ساخت حساب کاربری